Sık Sorulan Sorular

1Sizden Nasıl Hizmet Alabilirim?
Talebinizi içeren bir mail atar ihtiyacınıza uygun bir hizmet sunabilirsek sizi bilgilendiriyoruz.
2Her bir seansın süresi ve ücreti ne kadardır?
Durumunuzu değerlendirdikten sonra yüz yüze veya telefonda bilgi alabilirsiniz.
3Seanslarınız konuşarak mı gerçekleşiyor? Hipnoz yapıyor musunuz?
Hiçbir şekilde “hipnoz” uygulanmaz. Bilinciniz çalışmada kapalı olmaz. Uyanıkken görülen rüyalara benzer bir ruh haline girebilirsiniz ve zaman kavramlarında değişimler yaşayabilirsiniz. Uyumak, uyanamamak bilincini kaybetmek vb. durumlar söz konusu değildir. Bilinçaltınız ile uyuma girildiğinde olması gereken değişimler kendiliğinden olur ve bunu ancak deneyimleyerek öğrenebilirsiniz.
4Her seansta tek bir konu da mı çalışılır?
Kişi hangi sorunla ilgili olursa olsun bu sorunların altında sorunları var eden başka sorunlar çıkar. Bu durumda asıl amacımız sorunu var eden etkilere ulaşmak ve sorunu hayatımızda yararsız hale getirmek. Yoksa sorunu yok etmeye çalışmak başka sorunlara sebep olur ve diş ağrısını gidermek için ağrı kesici kullanarak iyileşmeye çalışmaya benzer.
5Fiziksel rahatsızlıklarım İyileşir mi?
Görünen virüsler bağışıklık sistemimizi etkilediği gibi yaşadığımız olumsuzluklar da yaşam enerjimizin sağlıklı frekansını bozarak bizim hücre hafızamıza yerleşiyor ve kimyasal anlamda o hücrenin bozulmasına ve o bölgede hastalıkların oluşmasına sebebiyet veriyor. (Aşırı derecede sinirlendiğimizde tansiyonun yükselmesi veya kalp krizi geçirebilmemiz gibi) YÇ seansları dışarıdan herhangi bir müdahale yapmaksızın bilinçaltınızın iyileşme paradigmasını harekete geçirir ve bunun yarattığı olumlu dalga tedavi sürecinizi olumlu etkiler. Moral arttıran çalışmaların kanser gibi hücreye büyük hasar veren hastalıklara iyi geldiği gibi. Lütfen bu çalışmaları tıbbi müdahale olarak değerlendirmeyin. Hastalık ve tedavi süreçleriniz devam ederken doktorunuzun yönlendirmesi doğrultusunda gerekli tıbbi desteğe mutlaka devam ediniz.
6Sorunlarım çok fazla hangisinden başlayacağımı bilemiyorum?
Sorunları var eden nedenlere ulaşmak için bilinçaltınız ile uyumlanmaya geçmeyi öğrenmelisiniz. Sorunu var eden sistem sorunları yararsız hale getirme bilgeliğine de sahiptir. Benim yaptığım şey bu konuda size rehberlik etmektir.
7Ergenliğe yeni girmiş çocuğumla sorunlarım var ve biz ne zaman tartışsak beni sorunlu buluyor. Yardımcı olamadığım gibi yardım almaya da ikna edemiyorum. Tavsiyeniz olur mu?
Sorunları var eden nedenleri ebeveynlik penceresinden çözemeyebiliriz. Bu soruna sebep olan kendi bilincimizin ve enerjimizin de temizlenmesi gerekir. Bunun için önce buna sebep olan bendeki yansıması her neyse samimi olarak çözmek istiyorum diyebilmeniz ve bu konuda ondan yardım almak üzere işbirliğine davet etmeniz gerekir. Üçüncü bir kişi olarak beni devreye soktuğunuzda sandığınızdan çok daha kolay çözülür.
8Çalışmalarınızı merak ediyorum ancak güven ve inanç konusunda sorunlarım var?
Güven sorununu aşabilmek için az da olsa güvenmeniz gerekir. Bu güvenle zamanla inanmaya ve daha fazla güvenmeye başlarsınız veya tedbirinizi alır iletişiminizi kesersiniz. Beklentilerinize uygun bir alışveriş olmaması halinde aldatıldığınız düşünmeniz elbette mümkün ve buna hiç izin vermezseniz o zaman da kendinize haksızlık etmiş olmaz mısınız? Önce dış referanslara bakın sonra iç sesinizi dinleyin derim.
9İlk seanstan sonra ne tür faydalar görürüm?
En çok aldığım geri bildirimler. Uyku kalitesinin artması. Kişinin daha mutlu uyanması. Huzur ve güven duygusun daha belirgin yaşaması. Daha sakin ve olumlu düşünmeye başlaması diyebilirim. Seansın olumlu etkisini hemen alırsınız tabi bunların alışkanlığa dönüşmesi biraz daha zaman alır.
10Seans sonrasında ödev veriyor musunuz? Ne tür tavsiyeleriniz oluyor?
Nasihat ve tavsiyelerin çok işe yaramadığını biliyorum. Bu yolculukta muhtemel neler yaşayacağınız konusunda bilgilendiriyoruz. Ses kayıtları ve zihinde meditatif etki yaratan frekanslar veriyor. Dinlenmesini istiyoruz.
11Kimlere seans yapılmaz
Epilepsi, bipolar, borderline, manik depresyon ve şizofren teşhisi konmuş kişilerin özel durumlarından dolayı doktor desteği gerekebilir. Ben doktor değilim. Bu durumdaki kişilerin yetkin uzmanlar denetiminde çalışma yapılması gerektiğine inanıyorum.
12Sonuca gidebilmek için kaç seansa ihtiyacım var?
Bunun bir kuralı yok aslında. Seans sayısı tamamen kişinin geçmişiyle bağlantılıdır. Bir binanın enkazı gibi düşününüz. Enkaz ne kadar fazlaysa seans sayısı da o kadar fazla olur. Yani seans sayınız geçmişte yaşadığınız skıntılarınızla paralel olarak artacaktır. Yine de genel ortalamalara bakarak 4-6 Seansta önemli bir gelişme gösterebilirsiniz.
13YÇ tekniğin eğitimini veriyor musunuz?
Bir başkasına uygulama konusunda eğitim vermiyorum. Sağlık ve terapi alanında çalışanlara zaman zaman sunumlar yapabiliyorum
14Yaptığınız Çalışmanın Benim İçin %100 Faydalı olduğunu Nasıl Anlayabilirim?
Anlayamazsınız. Böyle bir garanti veren bir sistem yok. Soyut bir kavram ile uğraşıyoruz. Size önerim iç sesinizi dinlemeniz. Size mutlak faydalı olacağını iddaa eden sistemlerden ben şüphe duyardım. Şu kadar seans alacağım ve toplam ücretim şu gibi toptancı bir yaklaşımım yok. Fayda görmediğinizi düşündüğünüz bir şeyi sürdürmezsiniz.

Bu Konulara Dikkat Ediniz

Randevularımız 1 saat sürüyor. İstanbul trafiğini göz önünde bulundurarak erken gelebilecek şekilde program yapın. Aşırı tok veya çok aç gelmeyin.
• Aldığınız randevuyu istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 24 saat önce olursa sizin için ayırdığımız seansı bir başkasına verme şansımız olur. • Seansınıza kalabalık gelmeyin. Yanınızda biriyle gelmek isterseniz bir kişi ile birlikte gelebilirsiniz. • Seansa gelirken kafanızı meşgul eden bir şey olursa önceden soru sorabilirsiniz bunun için bana mail atabilirsiniz. • Çocuklarınızı getirecekseniz, özellikle ergen çocukları onları zorla getirmeyin. Rızasını alın ve ilk görüşmeden sonra memnun kalmazsa onları zorlamayacağını açıkça söyleyin. • Doktor veya sağlık mensubu değilim. Yaptığım çalışmalar uzun yılların deneyimine ve zihnin bilinçaltı düzeyde iyileşme potansiyelini öğrenmeme ve bunu nasıl harekete geçirebileceğimi uygulayabilme becerime bağlıdır. Sağlık hizmeti vermiyorum. Tıbbi teşhis veya tedavi uygulamıyorum.

Paylaş