Adil Maviş

Ne Yapıyorum?

“Kişi geçmiş ve gelecek arasındaki kopuk ve hasarlı bağlantıları bulabilirse onları bilinç ve bilinçaltı düzeyde nasıl güçlendireceğini de öğrenebilir.”

Sol beyin mantık, sağ beyin sezgi alanımızı temsil eder. Mantıkla ulaşamadığımız yerlerde inançlar devreye girer. İnançlarımızı oturtamadığımızda değersizlik, yetersizlik, güvensizlik, ümitsizlik, korku, vesvese ve bunların uzantısı soyut ve somut potansiyel hastalıklarımızı aktif hâle getirir. Benim yaptığım şey sağ ve sol beyni senkronize etmek aslında re-senkronize etmek. (yeniden yapılandırmak)

İnsanın kendi bilinçaltı ile nasıl uyuma gireceğini biliyorum ve bunu öğretiyorum. NLP, EFT, Thetahealing, Nefes, Timeline, Telkinbilim, Kuantum, Olumlama, Şifa Frekansları, Sufi öğretilerden yararlanıyorum. 

Bilinçaltı Dönüşüm Koçluğu, yapmadan önce kendime “Bu insanları nasıl düzeltebilir/değiştirebilirim?” diye soruyordum. Şimdi geldiğim noktada bu yaklaşımı çoktan bıraktım. Artık bireyin kendi büyümesini gerçekleştirebileceği enstrümanları bulup “Kendine değer katabileceği bir ilişkiyi nasıl inşa ederim?” sorusuna cevap arıyorum.

Yine yıllar içinde anlamak ve anlaşılmak konusunda kendimi çok geliştirdim bu da doğal olarak üstün bir dinleme ve empati yeteneğimi geliştirdi.  Kişiyle çok kolay uyuma giriyor ve “Anlaşılıyor muyum?” kaygısı duymadan kaliteli bir iletişime geçebiliyorum. Çoğu danışanım yaklaşımımdaki samimi niyetimi görür, “koşulsuz sevgi ile olduğu gibi kabul eden” hayatında belki de tek kişi olduğumu söyler.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.