Adil Maviş

Nasıl Çalışıyorum?

Durum Tespiti

“Kişiye ilk sorduğum şey neye ihtiyacın var?” sorusudur. Kişi bana dışa yansıyan mutsuzluklarını (öfke, huzursuzluk, keder, kendini sevmeme, değersizlik, güvensizliği) dile getiriyor böylece zehirli kökleri bulup onları kurutma şansımız olur.

       Görüşmeye gelmeden durumunuzla ilgili sorduğumuz sorulara yazılı yanıt almayı tercih ederiz. Bunun mümkün olmadığı durumlarda ilk seansımızın bir kısmını buna ayırırız. 

Seansların Planlanması

     Her seansta ayırdığımız zamanın bir bölümünü bir önceki görüşme ile mevcut arasında yapılanları değerlendiririz. Seans aralarımız genellikle bir veya iki hafta arayla planlanır. Duruma göre üst üste yoğunlaştırılmış bir çalışma da yapılabilir. Bireysel seanslarımız 60 dakika sürecektir. 

Uygulamaların Planlanması

       Mevcut durumdan arzu edilen duruma geliş süresince bir dizi uygulamalarımız olacak. Bu uygulamalar zamana yayılacak. Bunları zamanında ve istenildiği gibi yapmanız size fayda olarak dönecektir.

Gelişim Süreç Değerlendirmesi

     Bu değerlendirme kişinin kendisinden arzu ederse aile bireyi veya yakınıyla görüşme yapılarak verimli bir şekilde,  karşılıklı değerlendirilmiş olacaktır.

Çalışma Bitiminde Takip

         Arzu edilen hedefe ulaşıldığında sorun olarak tanımlanan dururumun tekerrür etmemesi için belli aralarda takip edilmesi planlanabilir. Yüz yüze olamayacağı durumlarda ise bu çalışma 3-6 ay arasında online gerçekleştirilebilir.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.