Adil Maviş

Sorular

Sorular ve Cevaplar

Her sorunun birden çok doğru cevabı vardır. İkna etmekte ustalaşmış kişiler aradığınız cevabı sizin beklentinize uygun, ustaca sunar. Ben kişinin bana kafası karışık gelmesini tercih ederim. İstediğiniz cevapları önyargılarınıza uygun değil, ihtiyacınıza uygun birlikte karar verelim. Gerçek ihtiyacınız güvendir. O da kalpten gelir.

Koçları, Terapistlerden ayıran en önemli özelliklerden biri; Terapist kişinin geçmişiyle Koç ise geleceği ile ilgilenir. Bireysel Dönüşüm Koçluğu, bu ikisi arasında köprüyü kurar, geçmişinden bağımsız bir gelecek olmayacağına göre geleceği inşa etmek için önce geçmişin hasarlarının temizlenmesi ve hedefler doğrultusundan algıların yeniden çerçevelenerek geleceğe entegre edilmesi gerekir.

6-8 seanslık bir çalışma ile güzel bir ilerleme kaydedebiliriz. Uyum, güven ve fayda ilişkisine bağlı bu seans süresi kısaltılabilir veya uzayabilir bunu başladığımız zaman birlikte göreceğiz. Seanslar haftada bir veya iki haftada bir, özel durumlarda üst üste yapılır. Seans süremiz 60 dakikadır.

Ücretsiz ön değerlendirmemiz sonucu hizmet bedelimizi öğreneceksiniz. Alacağınız hizmetin sonuca gidebilmek için ne kadar süreceğini %100 kestirmemiz mümkün olmayabilir.  Her seans ücretlidir. İsterseniz onu her geldiğinizde ödeyebilirsiniz.

Sigorta firmaları bu hizmeti sağlık kapsamında görmemektedir. SGK ve Özel Sağlık Sigortaları alacağınız bu hizmeti karşılamamaktadır.

Bu konuda tereddütlerinizi gidermek için 10 dakikalık ücretsiz görüşme talep edebilirsiniz. Yoğunluğumuza göre bu görüşme uzaktan (telefon, Skype, Whatsapp) üzerinden gerçekleşebilir.

Elbette bunu belirtmeniz hâlinde seansınız tek seans olarak planlanacak, ihtiyaçlarınıza uygun bu seansın en verimli şekilde geçmesi için planlamış olacağız

Zaruri nedenlerden dolayı (salgın, afet, şehir/yurtdışı ikamet) uzaktan hizmet alabilirsiniz.

Pandemi nedeniyle hizmetlerimi bir süre UZAKTAN ONLİNE gerçekleştiriyorum. Bunun için bilgi alabilirsiniz.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.