Adil Maviş

Sorular

Aile/ Evlilik ve Çift Danışmanlığı (SSS)

Her sorunun birden çok doğru cevabı vardır. İkna etmekte ustalaşmış kişiler aradığınız cevabı sizin beklentinize uygun ustaca sunar. Ben kişinin bana kafası karışık gelmesini tercih ederim. İstediğiniz cevapları önyargılarınıza uygun değil, ihtiyacınıza uygun birlikte karar verelim. Gerçek ihtiyacınız güvendir. O da kalpten gelir.

Bunu ön görüşmede (Telefon, Skype, Whatsapp) değerlendireceğiz. Katılımın ayrı ayrı veya birlikte nasıl gerçekleşeceğini, bu değerlendirme sonucu ileteceğiz.

Sorunun parçası olan sorunun çözümünden de sorumludur. Kişisel çabalarınızı yokuşa sürüyor ve direniyorsa seansınıza yalnız gelebilir ve süreç içinde onu bizim davet etmemiz katılma kararında belki etkili olabilir.

Bazen tek seans bile etkili olmakta ancak çalışmaya başlamadan bu konuda yorum yapmak istemem. Genellikle 3 seanslık bir program yapmanızı ve ihtiyacınız ve memnuniyetiniz çerçevesinde bunu 6-8 seansa uzatabileceğinizi varsayabilirsiniz.

İlişkinize objektif, dışarıdan bakan bir profesyonelin tahmin edemeyeceğiniz kadar çok katkıları olabileceğine emin olabilirsiniz.

İstanbul, Ankara, Antalya, Adana illerinde yüz yüze hizmet alabilirsiniz. Randevu gün ve saatimizi belirleyebilmek için iletişim bölümünden form doldurduğunuzda size dönüş yapılacaktır.

Zaruri nedenlerden dolayı (salgın, afet, şehir/yurt dışı ikamet) uzaktan hizmet alabilirsiniz

Pandemi nedeniyle hizmetlerimi bir süre UZAKTAN ONLİNE gerçekleştiriyorum. Bunun için bilgi alabilirsiniz.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.