Adil Maviş

Online Destek

Online Destek

Her sorunun birden çok doğru cevabı vardır. İkna etmekte ustalaşmış kişiler aradığınız cevabı sizin beklentinize uygun ustaca sunar. Ben kişinin bana kafası karışık gelmesini tercih ederim. İstediğiniz cevapları önyargılarınıza uygun değil, ihtiyacınıza uygun birlikte karar verelim. Gerçek ihtiyacınız güvendir. O da kalpten gelir.

İnternet bağlantısı olan bilgisayar veya telefon aracılığı ile kuracağımız bağlantı sayesinde bağlantımızı sağlayarak iki şekilde hizmet alabileceksiniz?
–Görüntülü Görüşme
– Telefonla Görüşme

Mümkün olduğu kadar yüz yüze hizmet almayı tercih ederiz. Bunun mümkün olmadığı veya zor olduğu durumlarda (uzaklık, evden çıkamama, hareket kabiliyetinin olmaması vb.) Teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı bir avantaj olarak görüyorum. Teknik birikimlerimi bir ölçüde uzaktan dönüşüm seanslarına aktarmak mümkün.


Siz içinde bazı sorular olan bir form gönderiyorum. Cevaplayarak göndermenizi istiyorum. Durumunu değerlendirerek ne kadar faydalı olacağını veya başka bir önerimiz varsa bunu size önce yazılı, ihtiyaç olursa uzaktan bağlanarak iletiyorum. Katkısı oluşacağı kanaati oluşursa size bir program çıkartıyor ve seanslarınıza başlıyorum.

Tek bir çalışma içinde ihtiyacınıza uygun bir hizmet alacak şekilde programlar ve hizmetimizi bir seansta tamamlarız. Daha sonra veya hemen sonra devam etmek isterseniz size teklif ettiğimiz periyotlarda bir program çıkartıyoruz. Alacağınız hizmetin kalitesi ve faydasını değerlendirmek için belki de tek bir seanslık çalışmaya niyet etmek ilk adımı atmayı kolaylaştırır.

Size vereceğimiz banka hesaplarına online havale yapmanız yeterli olur. Ön değerlendirme aşamasının ücretsiz olduğunu hatırlatmak isterim

Değerlendirme sonrası açıklamış olacağım. Genellikle ilk bağlantıda önce birlikte sonra ayrı ayrı çalışmaya devam ediyoruz.

Pandemi nedeniyle hizmetlerimi bir süre UZAKTAN ONLİNE gerçekleştiriyorum. Bunun için bilgi alabilirsiniz.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.